Portatyvinių įkroviklių perdarymas 110-230V

Electrocars dirbtuvėse galime kokybiškai atlikti Jūsų elektromobilio iš JAV portatyvinio įkroviklio perdarymą 110V buitinio tinklo įtampos į EU standarto 230V darbinę įtampą. (daugiau…)

CCS1 į CCS2 greito įkrovimo adapteris

CCS1 į CCS2 greito įkrovimo adapterio nuomos paslauga

Pradėjome tiekti CCS1 į CCS2 greito įkrovimo adapterio nuomos paslaugą!

Jeigu Jus vairuojate elektromobilį iš JAV su greito įkrovimo funkcija ir tai ne Nissan Leaf, greičiausiai, Jūsų elektromobilis turi CCS1 standarto (nuo Combined Charging System) įkrovimo jungtį, o visoje Europoje ir Lietuvoje naudojama CCS2 standarto greito įkrovimo jungtis. Dėl šio „neatitikimo“ elektromobilių iš JAV savininkai negali pasinaudoti greito įkrovimo funkcija. (daugiau…)

Įkrovimo stotelių įrengimas

Įkrovimo stotelių įrengimas viena iš pagrindinių mūsų veiklos sričių.

Sprendimai namams ir verslui:

  • pasiūlysime tinkamiausią įkrovimo stotelių nuo 3,6kW iki 22kW variantą Jūsų namams (tame tarpe daugiabučiams);

(daugiau…)

BMW I3 USA – EU įkrovimo sistemos perdarymas

€700

Kaip ir kiti elektromobilių modeliai, dauguma eksploatuojamų Lietuvoje BMW I3 yra iš JAV. Aišku, kad Amerikos ir Europos standarto įkrovimo lizdai yra skirtingi. (daugiau…)

TESLA USA – EU įkrovimo sistemos perdarymas

Amerikietiškų TESLA modelių įkrovimo sistema yra vienos fazės ir turi nepakartojamą, naudojamą tik JAV ir Kanados rinkose jungtį. (daugiau…)

Nissan greitas įkrovimas

€800
Greito įkrovimo CHAdeMO jungties įrengimas elektromobiliams Nissan Leaf ir NV200 (2013-2016m.) leidžia:

(daugiau…)

Ford Focus electric „Stop safely now“

Ford sumontavo aukštos įtampos baterijos jungtį prie galinio rato. Anksčiau ar vėliau Focus Electric vairuotojas prietaisų skydelyje gauna pranešimą „Stop safely now“ – tai baterijos jungčių korozijos poveikio rezultatas: izoliacijos varžos sumažėjimas ir kontaktų pereinamųjų varžų pablogėjimas. (daugiau…)