NISSAN LEAF baterijos remontas

Atliekame Nissan Leaf baterijos remontą!

„Sveiki, mano Nissan Leaf nesikrauna ir nejuda iš vietos…“ 🚗🔌

(daugiau…)

AUDI, VW, ŠKODA, PORSCHE ir kitų VAG įkraunamų hibridų bei elektromobilių inverterių remontas

Atliekame AUDI, VW, ŠKODA, PORSCHE ir kitų VAG įkraunamų hibridų bei elektromobilių inverterių remontą!

Pradėsime nuo to, kad servise lankėsi AUDI Q7 e-tron įkraunamas hibridas, kuris turėjo rimtą problemą: neveikė įkrovimas iš tinko. 🔌⚡

(daugiau…)

Dinaminis galios valdymas

Elektros įvado galios didinimas

100

Įrengiant elektromobilio įkrovimo stotelę privačiuose objektuose, dažnai vartotojas yra priverstas kreiptis į ESO dėl elektros įvado galios didinimo. Kadangi klientams kyla daug klausimų ir neaiškumų, išdėstysime šio proceso seką:

(daugiau…)

Tesla durų rankenų remontas

Tesla durų rankenų remontas

130

TESLA elektromobiliai tikrai pakeitė automobilių rinką ir žmonių supratimą apie elektromobilius. Visi TESLA produktai stebina savo komfortu, dizainu ir galingumu, tačiau kaip ir visi automobiliai jie turi silpnų vietų ir inžinieriais iki galo neapgalvotų aspektų. Vienas iš jų – durų rankenos. (daugiau…)

Portatyvinių įkroviklių perdarymas 110-230V

Electrocars dirbtuvėse galime kokybiškai atlikti Jūsų elektromobilio iš JAV portatyvinio įkroviklio perdarymą 110V buitinio tinklo įtampos į EU standarto 230V darbinę įtampą. (daugiau…)

CCS1 į CCS2 greito įkrovimo adapteris

CCS1 į CCS2 greito įkrovimo adapterio nuomos paslauga

Pradėjome tiekti CCS1 į CCS2 greito įkrovimo adapterio nuomos paslaugą!

Jeigu Jus vairuojate elektromobilį iš JAV su greito įkrovimo funkcija ir tai ne Nissan Leaf, greičiausiai, Jūsų elektromobilis turi CCS1 standarto (nuo Combined Charging System) įkrovimo jungtį, o visoje Europoje ir Lietuvoje naudojama CCS2 standarto greito įkrovimo jungtis. Dėl šio „neatitikimo“ elektromobilių iš JAV savininkai negali pasinaudoti greito įkrovimo funkcija. (daugiau…)

Enelion WallBox duo

Įkrovimo stotelių įrengimas

Įkrovimo stotelių įrengimas viena iš pagrindinių mūsų veiklos sričių.

Sprendimai namams ir verslui:

  • pasiūlysime tinkamiausią įkrovimo stotelės variantą Jūsų namams (tame tarpe ir daugiabučiams) ar verslui. Siūloma įrangą pilnai atitinka www.ena.lt tinklapyje paskelbtų elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimo išlaidų kompensacijų reikalavimams;

(daugiau…)

BMW i3 perdarymas

BMW I3 USA – EU įkrovimo sistemos perdarymas

600

Kaip ir kiti elektromobilių modeliai, dauguma eksploatuojamų Lietuvoje BMW I3 yra iš JAV. Aišku, kad Amerikos ir Europos standarto įkrovimo lizdai yra skirtingi. (daugiau…)

TESLA USA – EU įkrovimo sistemos perdarymas

Amerikietiškų TESLA modelių įkrovimo sistema yra vienos fazės ir turi nepakartojamą, naudojamą tik JAV ir Kanados rinkose jungtį. (daugiau…)

Nissan greitas įkrovimas

€800
Greito įkrovimo CHAdeMO jungties įrengimas elektromobiliams Nissan Leaf ir NV200 (2013-2016m.) leidžia:

(daugiau…)

Ford Focus electric remontas

Ford Focus electric „Stop safely now“

Ford sumontavo aukštos įtampos baterijos jungtį prie galinio rato. Anksčiau ar vėliau Focus Electric vairuotojas prietaisų skydelyje gauna pranešimą „Stop safely now“ – tai baterijos jungčių korozijos poveikio rezultatas: izoliacijos varžos sumažėjimas ir kontaktų pereinamųjų varžų pablogėjimas. (daugiau…)