Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu ir patogioje vietoje, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Omniva paštomato. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Jums artimiausią Omniva paštomatą. Už prekes paštomatuose galima atsiskaityti tik bankinėmis mokėjimo kortelėmis.

Siuntų atsiėmimas, naudojantis Omniva paštomatais, yra itin greitas ir patogus. Visa procedūra yra daugiau nei paprasta, todėl kiekvienas gali ja naudotis praktiškai be jokių instrukcijų. Omniva paštomatai veikia visą parą, todėl prekes gali atsiimti Jums patogu laiku.

Paštomatų sąrašas

Siuntos atsiėmimas

Siuntos sekimas internete

  • Visi Omniva siuntiniai nuo išsiuntimo momento gali būti stebimi internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų išsiųstos, ar laukiamos svarbios siuntos, jų tiesioginį kelią galima stebėti svetainėje www.omniva.lt.

Siuntos dydis

Didžiausias Omniva siuntinio svoris – 30 kg. Siuntinys turi tilpti į vieną iš žemiau nurodytų dėžių:

  • S dydis – 8 cm x 38 cm x 64 cm
  • M dydis – 19 cm x 38 cm x 64 cm
  • L dydis – 41 cm x 38 cm x 64 cm

Prie kiekvienos prekės rasite informaciją ar Jūsų pasirinkta prekę galima pristatyti į Omniva paštomatus. Jei prekė bus sunkesnė nei 30kg arba prekės gabaritai bus didesni nei nurodyti viršuje – prekės pristatymas į Omniva paštomatus bus negalimas. Užsakant kelias prekes, kiekvienu atveju skaičiuojama ar jos telpa į dėžutę, jei prekių gabaritai didesni nei nurodyti viršuje – prekės pristatymas į Omniva paštomatus bus negalimas.

Pristatymo kainos

Šalis S kaina M kaina L kaina Nemokamai nuo
Lietuva 3 € 4 € 5 € 200 €
Latvija 6 € 7 € 8 € 250 €
Estonija 7 € 8 € 9 € 300 €

Siuntų saugojimo laikotarpis

Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato. Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į UAB „EV Projects“. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.