NISSAN LEAF baterijos remontas

Atliekame Nissan Leaf baterijos remontą! „Sveiki, mano Nissan Leaf nesikrauna ir nejuda iš vietos…“ 🚗🔌

Read more
Elektros įvado galios didinimas
Dinaminis galios valdymas

Įrengiant elektromobilio įkrovimo stotelę privačiuose objektuose, dažnai vartotojas yra priverstas kreiptis į ESO dėl elektros įvado galios didinimo. Kadangi klientams kyla daug klausimų ir neaiškumų, išdėstysime šio proceso seką:

Read more
Tesla durų rankenų remontas
Tesla durų rankenų remontas

TESLA elektromobiliai tikrai pakeitė automobilių rinką ir žmonių supratimą apie elektromobilius. Visi TESLA produktai stebina savo komfortu, dizainu ir galingumu, tačiau kaip ir visi automobiliai jie turi silpnų vietų ir inžinieriais iki galo neapgalvotų aspektų. Vienas iš jų – durų rankenos.

Read more
Portatyvinių įkroviklių perdarymas 110-230V

Electrocars dirbtuvėse galime kokybiškai atlikti Jūsų elektromobilio iš JAV portatyvinio įkroviklio perdarymą 110V buitinio tinklo įtampos į EU standarto 230V darbinę įtampą.

Read more
CCS1 į CCS2 greito įkrovimo adapterio nuomos paslauga
CCS1 į CCS2 greito įkrovimo adapteris

Pradėjome tiekti CCS1 į CCS2 greito įkrovimo adapterio nuomos paslaugą! Jeigu Jus vairuojate elektromobilį iš JAV su greito įkrovimo funkcija ir tai ne Nissan Leaf, greičiausiai, Jūsų elektromobilis turi CCS1 standarto (nuo Combined Charging System) įkrovimo jungtį, o visoje Europoje ir Lietuvoje naudojama CCS2 standarto greito įkrovimo jungtis. Dėl šio „neatitikimo“ elektromobilių iš JAV savininkai negali […]

Read more
Įkrovimo stotelių įrengimas
Enelion WallBox duo

Įkrovimo stotelių įrengimas viena iš pagrindinių mūsų veiklos sričių. Sprendimai namams ir verslui: pasiūlysime tinkamiausią įkrovimo stotelės variantą Jūsų namams (tame tarpe ir daugiabučiams) ar verslui. Siūloma įrangą pilnai atitinka www.ena.lt tinklapyje paskelbtų elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimo išlaidų kompensacijų reikalavimams;

Read more
BMW I3 USA – EU įkrovimo sistemos perdarymas
BMW i3 perdarymas

Kaip ir kiti elektromobilių modeliai, dauguma eksploatuojamų Lietuvoje BMW I3 yra iš JAV. Aišku, kad Amerikos ir Europos standarto įkrovimo lizdai yra skirtingi.

Read more
Nissan greitas įkrovimas

Greito įkrovimo CHAdeMO jungties įrengimas elektromobiliams Nissan Leaf ir NV200 (2013-2016m.) leidžia:

Read more