Enelion WallBox duo

Įkrovimo stotelių įrengimas viena iš pagrindinių mūsų veiklos sričių.

Sprendimai namams ir verslui:

  • pasiūlysime tinkamiausią įkrovimo stotelių nuo 3,6kW iki 22kW variantą Jūsų namams (tame tarpe daugiabučiams);

  • patarsime dėl įkrovimo stotelės pasirinkimo iki 44kW (2×22kW) verslui, įmonei ar Jūsų įmonės klientams;
  • parinksime optimalų sprendimą viešbučiui, restoranui ir kavinei, prekybos centrui;
  • montuojame greito įkrovimo (DC) stoteles iki 50kW, idealiai tinkančias taksi firmoms, prekių pristatymo tarnyboms ir įmonėms, eksploatuojančioms savo elektromobilių parką;
  • atliekame visas projektavimo ir derinimo procedūras (jei to reikalauja objektas);
  • atliekame visas instaliavimo paslaugas (tame tarpe gali būti elektros įvado galios didinimas, abonentinio tinklo rekonstrukcija, naujo ESO abonento prijungimas ir pan.);
  • atliekame stotelių garantinę ir pogarantinę priežiūrą ir remontą;
  • suteikiame prieigą prie ONLINE serverio, kur stotelės valdytojas (savininkas) galės matyti elektros energijos sąnaudas, pridėti naujus vartotojus ir kontroliuoti kitus parametrus.

Čia galite pateikti stotelės įsigijimo ir/ar montavimo užklausą

Kreipkitės telefonu Tel. 865634766 (darbo dienomis nuo 9-00 iki 17-00)

Svarbu žinoti: pagal naujo standarto LST EN IEC 61851-1:2019 (kuris pakeitė seną 2011 metų dokumentą) reikalavimus elektromobilio įkrovimo įrangai yra būtinas skirtuminių srovių (srovės nuotėkio) AC (TYPE A) įtaisas, kurio suveikimo jautrumas ≤30mA, o taip pat DC skirtuminių srovių kontrole užtikrinanti įkrovimo įrangos atjungimą esant ≤6mA nuolatinei (DC) dedamajai, arba TYPE B (AC ir DC) skirtuminių srovių aptikimo įtaiso įrengimas.

Aukščiau išvardinti privalomi saugos reikalavimai daugelyje (ypač ne EU gamintojų) siūlomos elektromobilių įkrovimo įrangos nėra išpildomi arba nurodomi kaip „optional“. Taip pardavėjai ar gamintojai bando gauti pranašumus kainos atžvilgiu, dažniausiai vartotojas nesigilina į visus parametrus, jog labai svarbus aspektas yra kaina. Tokios įrangos montavimas sukelia pavojų žmonių sveikatai ir gyvybei o taip pat gali pakenkti kitiems vartotojo tinkle esantiems elektros prietaisams.

Rinkitės patikimus ir atitinkamos kvalifikacijos specialistus kurie atliks instaliacijos darbus kokybiškai o sumontuotos įkrovimo stotelės eksploatacija bus saugi!