Ford Focus electric remontas

Ford sumontavo aukštos įtampos baterijos jungtį prie galinio rato. Anksčiau ar vėliau Focus Electric vairuotojas prietaisų skydelyje gauna pranešimą „Stop safely now“ – tai baterijos jungčių korozijos poveikio rezultatas: izoliacijos varžos sumažėjimas ir kontaktų pereinamųjų varžų pablogėjimas.

Šis pranešimas gali atsirasti bet kurio metu ir sukelti daug nemalonumų ir net pavojingų situacijų vairuojant šį elektromobilį. Kai greitis sumažėja iki saugaus (5 km/val.) elektromobilis sustoja, nereaguodamas į akceleratoriaus pedalo paspaudimus. Pajudėti iš vietos kartais padeda elektromobilio išjungimo/įjungimo procedūra. Toliau eksploatuojant elektromobilį, pranešimas atsiranda vis dažniau ir dažniau, o jungties remonto kaštai tik didėja.

Kadangi patys eksploatuojame Ford Focus Electric, susidūrėme su tokiu gedimu ir jo šalinimo metodais. „Ford Motor Corporation“ paskelbė pagamintų 2013-2014 metais Focus garantinio remonto programą ir parengė šios problemos sprendimo aprašą ir keičiamų detalių rinkinius.

Baterijos demontavimas

Mūsų serviso specialistai yra pasirengę šios problemos sprendimui kiek žiniomis, tiek Ford originaliomis detalėmis.

Detalesnė informacija serviso telefonu 8 683 05584