Gerbiami klientai, dėl koronaviruso visoje šalyje paskelbto karantino, Electrocars salonas-parduotuvė  iki atskiro pranešimo stabdo klientų priėmimą ir aptarnavimą, o elektromobilių servisas funkcionuos su apribojimais.

Kas keičiasi:

  • Pasistengsime jau pradėtus užsakymus užbaigti ir apie tai informuoti užsakovus. Dėl įvykdyto užsakymo atsiėmimo savo atvykimo laiką prašome derinti telefonu, kadangi parduotuvės ir serviso įėjimai bus užrakinti ir lankytojai iš gatves nepriimami!
  • Nuo kovo 16d. nepriiminėsime mokėjimų grynais. Iki užsakymo atsiėmimo galite atlikti banko pavedimą, arba atsiskaityti kortele.
  • Electrocars interneto parduotuvė funkcionuos įprastame režime, tik nebus galimas prekių atsiėmimas vietoje. Prekės bus siunčiamos naudojant pristatymo tarnybas „Omniva“ ir „Siuntos autobusais“.
  • Dėl galimai padidėjusio siuntų srauto prognozuojame ilgesnį siuntų pristatymo terminą.
  • Visus klausymus apie prekės ir paslaugas o taip pat užsakymo atlikimo informaciją galite sužinoti telefonu 8 656 34766 arba rašykite info@electrocars.lt

Tikimės supratimo ir adekvataus elgesio kitose kompanijose . Tai yra laikini apribojimai, o jų poveikis ir rezultatas priklauso nuo mūsų pilietiškumo ir supratimo.

Gera žinia yra tai, kad elektromobilių vairuotojams nereikia lankytis degalinėse ir kontaktuoti su galimai užsikrėtusiais „dyzelistais“ sugrįžusiais iš tolimų kelionių, o koronavirusas laidais nepersiduoda 🙂