Jungtines Amerikos Valstijos – didžiausia transporto priemonių rinka pasaulyje, čia transporto priemones pardavimo sandoris sudaromas kas keleta sekundžių.  Taigi, jei ieškote automobilio – JAV jį tikrai rasite.

Kaip nusipirkti automobilį iš JAV?

Jeigu norite transporto priemonę įsigyti su mūsų pagalba, susisiekite su mumis ir mes padėsime atliekant transporto priemones paiešką, suteiksime konsultaciją ir pateiksime visą Jums reikalingą informaciją.

Dalyvavimas aukcionuose JAV yra užtikrinamas depozito mokesčiu, todėl procesui pradėti mums yra reikalingas 10% (bet ne mažiau kaip 600 USD) automobilio pirkimui skirtos sumos sudarantis užstatas. Šis užstatas užtikrina Jūsų ketinimus įsigyti transporto priemonę. Mes užfiksuojame išsirinktos priemonės LOT/Stock numerį ir sudarome išankstinę pirkimo sutartį.  Nepavykus nupirkti transporto priemones sutarta kaina, užstatas gražinamas 100%.

Svarbu:

 • Neapmokėjus aukcione laimėto automobilio per 2 kalendorines dienas, pridedamas 50 USD prie galutines sumos, tai yra aukciono bauda. Jei likusios sumos neapmokate per 5-ias kalendorines dienas, TP grįžta į aukcioną pakartotiniam pardavimui ir Jus prarandate VISĄ UŽSTATĄ.
 • Automobilio saugojimo mokestis. Jei Jus neapmokate už įsigytą transporto priemonę per 3 kalendorines dienas nuo pardavimo datos (kai tai turite padaryti per 2 kalendorines dienas), Jus mokate po 20 USD per diena transporto priemones saugojimo mokestį.

Transportavimas:

Jūsų nusipirktą transporto priemonę per 5 – 15 dienų priklausomai nuo pardavimo vietos ir uosto bus pristatyta į pakrovimo aikštele. Prieš pakraunant į konteinerį yra padaroma apie 25 nuotraukas, kurias Jums atsiusime elektroniniu paštu. Kai tik transporto priemone bus pakrauta į konteineri, Jus gausite konteinerio numerį bei sekimo nuorodą.

Pasirūpiname, kad ji butu saugiai ir tiksliai pristatyta į numatytą terminalą, kad butu pateikta visa reikalinga transportavimo informacija ir neiškiltu jokiu nesklandumu, laukiant kol krovinys atvyks.

Vos konteineriui su Jūsų transporto priemone viduje pasiekus pasirinktą Europos uostą, susisieksime su Jumis. Sutvarkysime transporto priemones dokumentus ir atliksime muitines procedūras. Jei transporto priemonę ketinate registruoti Lietuvoje, padėsime tai padaryti ir suteiksime visą reikalingą informaciją.

Kodėl mes?

 • Dirbame su didžiausiais automobilių ir motociklų aukcionu parkais.
 • Orientuojamės į Jūsų lūkesčius ir galimybes.
 • Tarpininkaujame visame transporto priemones įsigijimo procesė.
 • Teikiame profesionalias paslaugas ir individualias konsultacijas:
 1. Transporto priemonių pirkimas aukcionuose.
 2. TP transportavimas.
 3. TP eksportas, importas, išmuitinimas.
 4. TP pristatymas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
 5. TP paruošimas sertifikavimui EU (žibintai, geometrija) ir sertifikavimas.
 6. Įregistravimas Lietuvoje bei techninė apžiūra eksploatacijos metu.

Detalesnė informacija telefonu +370 683 05584 (darbo dienomis nuo 9 iki 17 val)